Pruvodce

Průvodce
Nejlepší multiměnový účet v Česku: Poplatky a založení

Multiměnový účet vám umožní držet a spravovat několik měn, se kterými můžete utrácet po celém světě. Zjistěte, kde si ho můžete založit a kolik vás bude stát.

Průvodce
Nejlepší PayPal alternativa pro zahraniční platby: Velké srovnání 2024

Jaká PayPal alternativa vás zaujme? Mrkněte, jak se PayPal alternativy liší v poplatcích, rychlosti, kolik měn na nich můžete držet, v jakých zemích platit.

Průvodce
Top 5 Revolut alternativ pro zahraniční platby

Revolut alternativy: Zjistěte, jaký poskytovatel zahraničních převodů je pro vás ten nejvýhodnější. Zjistěte, co nabízí Wise, Monese, Paysend, Skrill a PayPal.

Průvodce
Jak založit účet v zahraničí: Návod 2024

Zjistěte, jak založit účet v zahraničí, jaké dokumenty k tomu budete potřebovat a zda je možné založení účtu v zahraničí online, nebo musíte dorazit na pobočku.

Průvodce
Jak si otevřít bankovní účet v Německu: 2024 průvodce

Přečtěte si, jak otevřít bankovní účet v Německu, jestli je výhodnější dostavit se na pobočku, nebo online, a na kolik vás založení účtu v Německu přijde.

Průvodce
Raiffeisenbank platba do zahraničí: Velký přehled 2024

Raiffeisenbank platba do zahraničí: Objevte návod pro platbu do zahraničí s Raiffeisenbank, jaké zaplatíte poplatky, jaký Raiffeisenbank používá směnný kurz.

Průvodce
ČSOB platba do zahraničí: Vše, co potřebujete vědět

ČSOB platba do zahraničí: Zjistěte, jak ČSOB převod peněz odeslat krok za krokem, na jaké poplatky a směnný kurz se připravit a jaká máte jiné alternativy.

Průvodce
Česká spořitelna: Zahraniční platba a poplatky 2024

Průvodce
Wise poplatky: Za převod a směnné kurzy 2024

Chcete si založit mezinárodní účet a hledáte, jaké vás čekají u Wise poplatky? Zjistěte, jak s Wise ušetřit peníze díky nízkým, transparentním poplatkům.

Průvodce
Jak funguje Wise krok za krokem: Návod pro rok 2024

Jak funguje Wise? Online platforma pro převody peněz po celém světě nabízí nízké poplatky a středové kurzy. Zjistěte, jak se odlišuje od klasických bank.