Posílejte peníze do Zambie. Levné a rychlé způsoby, jak na mezinárodní převod peněz

Porovnejte si kurzy a poplatky za poslání peněz do Zambie u nejlepších služeb mezinárodních převodů peněz

Posílám
z
do
Poskytovatel
Trustpilot
Rychlost
Celkové náklady
Přijatá částka při posílání 50,000 Kč
Přejít na poskytovatele

We only found one international money transfer company supporting transfers from Česká republika to Zambie, but there may be others available. We consistently review our coverage and compare 10+ providers across hundreds of currency routes.

Proč srovnávat s námi

Srovnáváme bezpečné poskytovatele
Srovnáváme bezpečné poskytovatele
Poplatky a kurzy zobrazujeme transparentně
Poplatky a kurzy zobrazujeme transparentně
Ušetřete na svém dalším převodu peněz do zahraničí
Ušetřete na svém dalším převodu peněz do zahraničí

Nejlepší způsoby, jak poslat peníze do Zambie

 1. Nejlevnější:   Remitly
 2. Nejlepší směnný kurz:   Remitly
 3. Nejrychlejší poskytovatel:   Remitly
 4. Nejlépe hodnocené:   Remitly

Porovnejte si služby pro převod peněz do Zambie

Abychom vám pomohli najít toho nejlepšího poskytovatele pro váš mezinárodní převod peněz do Zambie, srovnali jsme služby nabízející převod (celkem 1) a seřadili jsme je od nejlevnější po nejdražší, přičemž jsme brali v potaz poplatky za převod a směnné kurzy.

 • Srovnání služeb nabízejících převod peněz: 1 služeb
 • V současnosti nejlevnější: Remitly
 • Nejnižší cena: 930 CZK
 • V současnosti nejrychlejší: Remitly
 • Nejkratší doba: 0–2 dny
 • V současnosti nejlépe hodnocené: Remitly
 • Mezi společnosti převádějící peníze patří: Remitly

Jaký je nejlevnější způsob posílání peněz do Zambie?

 • Remitly: 930 CZK

Remitly – nejlevnější možnost, nabízí směnný kurz Česká koruna/Zambijská kwacha 1.0794 a poplatek 930 CZK.

Tím byste ve srovnání se společností Remitly, která si účtuje poplatek 930 CZK, ušetřili 0 CZK.

Dávejte si pozor na poplatek předem, který vám poskytovatel ukáže, i směnný kurz Česká koruna/Zambijská kwacha.

Poskytovatelé často tvrdí, že jsou tím nejlevnějším poskytovatelem převodů peněz na světě, že mají nízké, nebo dokonce nulové poplatky, ale ve skutečnosti je skrývají do směnného kurzu. V současné době je mezibankovní směnný kurz Česká koruna/Zambijská kwacha 1.10006. Kdykoli srovnáváte poplatky za převod peněz do Zambie, může se vyplatit podívat se i na směnný kurz, který společnosti nabízí.

Najít další způsoby, jak převést peníze do Zambie, by nemělo být těžké. Sestavili jsme seznam levných způsobů, jak převést peníze do Zambie, který vám s hledáním pomůže.

Většina tradičních bank si například účtuje v kurzu, který vám nabízí, skrytou přirážku. Pokud 1 CZK je 1.10006 ZMW, vaše banka si může ke směnnému kurzu přidat přirážku 3 % a váš směnný kurz tak bude 1 Kč = 1.13306 ZK

 • Remitly je nejlevnější možností. Nabízí směnný kurz CZK/ZMW 1.0794. Poplatek tohoto poskytovatele za převod peněz do Zambie je 930 CZK

Jaký je nejrychlejší způsob posílání peněz do Zambie?

 • Remitly: 0–2 dny

Posílání peněz do Zambie bude ve srovnání s bankou obvykle mnohem rychlejší, když použijete služby společnosti specializující se na převod peněz. Bance převod může trvat 3–5 pracovních dní. To je způsobené tím, že banky obvykle mezinárodní převody zpracovávají přes síť SWIFT. V tomto systému platba prochází přes několik prostředníků, což celý proces zpomaluje. Společnosti nabízející převody peněz si vytvořily vlastní sítě, které platbu dovedou zpracovat rychleji – to může dokonce znamenat i to, že peníze mohou být na účtu příjemce okamžitě poté, co je odešlete.

Nejrychlejším poskytovatelem pro převod peněz do Zambie je Remitly - 0–2 dny.

Jaký je nejlépe hodnocený poskytovatel převodu peněz do Zambie z České republiky?

Celkem 1 poskytovatelů, které jsme našli pro převod peněz do Zambie, jsme seřadili podle počtu recenzí a průměrného skóre:

 • Remitly - skóre na webu Trustpilot: 4.4, Výborné
Přejít na Remitly

Jak převést peníze do Zambie?

Pokud potřebujete poslat peníze do Zambie, máte několik možností:

Bankovní převod do Zambie - většina bank vám umožní poslat peníze do zahraničí online, osobně na pobočce nebo po telefonu. Platby do ZMW budou poslány přímo z vašeho bankovního účtu na účet příjemce u jeho místní banky ve vámi vybrané měně.

Návštěva pobočky - několik velkých společností pro zahraniční převody peněz má velkou síť poboček a partnerů, takže k nim můžete přijít a pokud chcete, můžete platbu ZMW uhradit v hotovosti.

Posílání peněz online do Zambie - pokud byste radši platbu CZK/ZMW provedli online nebo pomocí chytrého telefonu, můžete si zvolit služby své banky a její online bankovnictví, nebo specialisty na zahraniční platby. Specializované služby často nabízí lepší směnné kurzy a nižší poplatky než banky.

Vyzvednutí hotovosti - poslání platby pro vyzvednutí v hotovosti může být tím nejrychlejším způsobem, jak peníze k příjemci dostat. Zároveň je to ale také obvykle jedna z těch nejdražších možností, protože má prioritu a může být okamžitá.

Jak poslat peníze na jiný bankovní účet v Zambii

Posílání peněz do Zambie na bankovní účet je často tou nejpohodlnější možností – jak pro vás, tak pro příjemce platby. Váš příjemce nemusí pro obdržení platby nic dělat, prostě mu přijde na uvedený účet v měně, kterou zvolíte, a může si peníze jednoduše vybrat.

Když peníze posíláte z bankovního účtu v České republice na bankovní účet v Zambii, výběr specializovaného poskytovatele může být pro vaši platbu tou nejlevnější a nejrychlejší možností. Různí poskytovatelé mají pro platby různé postupy, ale obecné kroky, které budete muset podniknout, bývají stejné:

 1. 1
  Vytvořte si účet
  Zaregistrujte si nový účet u vámi zvolené služby. Zadejte své kontaktní údaje a základní informace. Možná vám to usnadní i přihlášení přes Facebook nebo Google.
 2. 2
  Ověřte se
  V závislosti na vámi prováděné platbě budete muset ověřit svůj účet tím, že nahrajete fotku svého průkazu totožnosti. To pomůže ochránit vaše peníze, a navíc je to vyžadováno zákonem.
 3. 3
  Zajistěte peníze
  Přidejte na účet peníze v korunách pomocí převodu z účtu nebo platby kartou.
 4. 4
  Uveďte údaje příjemce a platbu odešlete
  Jakmile jste na odeslání platby připraveni, zadejte osobní údaje příjemce i jeho bankovní údaje, zkontrolujte použitý směnný kurz a poplatky, které se za vaši platbu naúčtují, a vše potvrďte. A je to – vaše peníze se odešlou a vy je můžete sledovat online nebo v aplikaci poskytovatele.

Způsoby, jak zaplatit za převod peněz do Zambie

Různé služby pro převod peněz nabízí různé možnosti, jak zahraniční převod peněz financovat. Naštěstí si můžete vybírat ze široké nabídky.

Bankovní převod obvykle bývá tím nejlevnějším způsobem platby, a proto ho na Exiap používáme pro srovnání poskytovatelů. Pojďme se podívat na pár možností platby při posílání peněz z České republiky do Zambie s těmito poskytovateli:

Remitly

Bankovní převod nebo karta (debetní, kreditní a předplacená)

Nejlepší aplikace pro poslání peněz do Zambie

PoskytovatelWebová stránka
Remitly

Remitly: z České republiky do Zambie

NejlevnějšíBez poplatkůNejrychlejšíNejlepší směnný kurzNejlepší možnosti převodu

Zahraniční převody peněz z České republiky přes Remitly mohou být prováděny v 114. Remitly je pravděpodobně jedním z nejlevnějších způsobů, jak převádět peníze do zahraničí, a to zejména, když využijete nabídku pro nové zákazníky.

Výhody a nevýhody
 
 
 • Posílejte širokou škálu měn
 • Jsou k dispozici nabídky pro nové zákazníky, které vám mohou zajistit lepší kurzy nebo nižší poplatky
 • Velký výběr možností výplaty peněz včetně výběru hotovosti
 • Převod nelze zaplatit v hotovosti
 • Směnné kurzy mohou zahrnovat přirážku

Kolik stojí poslat peníze do země do Zambie přes společnost Remitly?

 • Poplatky za převod: Poplatky se liší podle vámi zvoleného způsobu platby a měn převodu
 • Směnné kurzy: Směnné kurzy již zahrnují nízkou přirážku; pro nové zákazníky jsou k dispozici akční kurzy
 • Další poplatky: Poplatky se liší podle vámi zvoleného způsobu platby a měn převodu

Nejlepší způsoby, jak posílat vyšší částky do Zambie z České republiky

Když posíláte vyšší částku peněz, je obzvláště důležité si udělat průzkum možností a najít si poskytovatele, který je bezpečný a nabízí nízké poplatky i výhodné směnné kurzy. Vyplatí se také poskytovatele porovnat z pohledu délky trvání převodu, protože doba doručení se také může dost lišit.

Některé služby pro mezinárodní převody peněz nabízí slevy pro převody vyšších částek, ať již ve formě snížení poplatků, nebo lepšího směnného kurzu. Použijte kalkulačku s cenovým srovnáním Exiap, ať máte jistotu, že pro svůj převod využijete tu nejlepší dostupnou nabídku.

Jak posílat vysoké částky do Zambie

I když posílání vyšších částek funguje velmi podobě jako při jakémkoli jiném převodu, poskytovatel může vyžadovat další informace k ověření platby. Může vás například požádat o doklad o původu financí, aby splnil požadavky místních i mezinárodních právních předpisů týkajících se finančních služeb. Pokud posíláte vyšší částky peněz, budete se také muset ujistit, že vámi zvolený poskytovatel danou částku poslat umožňuje, protože někteří mají stanovené maximální limity.

Tady je v krocích popsáno, jak poslat vyšší částku peněz do zahraničí přes specialistu na převody peněz:

 1. 1
  Vytvořte si účet
  Vytvořte si nový účet u vámi zvolené služby
 2. 2
  Ověřte se
  Ověřte svůj účet tím, že nahrajete fotku svého průkazu totožnosti
 3. 3
  Uveďte údaje k převodu
  Včetně částky a měny
 4. 4
  Přidejte údaje příjemce
  Zadejte osobní i bankovní údaje příjemce
 5. 5
  Zajistěte finance pro platbu
  Zaplaťte převod pomocí místního bankovního převodu, platební karty nebo jiné podporované platební metody. Jakmile poskytovatel peníze dostane, začne platbu zpracovávat.

Omezení mezinárodních převodů do Zambie

Neexistuje žádný zákonem stanovený limit na to, jak vysokou částku můžete poslat do nebo z z České republiky, ale některé banky a poskytovatelé plateb si mohou stanovovat limity vlastní. Limity pro převody peněz se mohou u jednotlivých poskytovatelů výrazně lišit a také může záviset na tom, jak chcete převod uhradit. Pro platby kartou a pro platby převodem z bankovního účtu mohou například být stanovené jiné limity.

CZK/ZMW – trendy směnných kurzů

Stejně jako u celé řady měn se i směnný kurz CZK/ZMW čas od času mění kvůli změnám v nabídce a poptávce. Fluktuace směnných kurzů mohou být způsobené změnami v tom, jak se daří ekonomice v zemi Česká republika nebo v zemi Zambie, změnám politické stability nebo prostě spekulacemi, kdy obchodníci měny kupují nebo prodávají podle toho, jak si myslí, že se trendy budou měnit.

Zrovna teď si za 1 Česká koruna koupíte 1.10006 Zambijská kwacha.

Poplatky u mezinárodních bankovních převodů do Zambie

Přesná cena závisí hodně na tom, kam peníze posíláte, jak je posíláte, jak budete platit a jak chcete, aby byla platba doručena.

Obvykle lze peníze poslat přímo na bankovní účet příjemce pomocí služeb specializovaného poskytovatele za poměrně nízké náklady. Poplatky u tradičních bank mohou být vyšší. Často vás převod také stojí více, pokud ho platíte pomocí kreditní karty nebo hotovosti.

Při posílání peněz do zahraničí nezapomínejte na to, že celkový poplatek, který zaplatíte, může zahrnovat poplatek za převod, další poplatek skrytý ve směnném kurzu a poplatky třetích stran, jako třeba poplatek za hotovostní zálohu od vydavatele vaší kreditní karty.

Nejlepší kurz pro převod peněz do Zambie

Nejlepší kurz dostupný pro poslání peněz do Zambie obvykle bude středový tržní kurz. Středový tržní kurz je kurz, který používají banky při prodeji a nákupu měn na globálních trzích.

Tento kurz však není vždy jednotlivým zákazníkům, kteří posílají peníze do zahraničí, dostupný. Poskytovatelé si často přidávají ke kurzu, který nabízí zákazníkům, určitý další poplatek - přirážku. Tím se cena zvýší a je těžší zjistit, kolik přesně za mezinárodní bankovní převod zaplatíte.

V současné chvíli středový tržní kurz pro převody Česká koruna/Zambijská kwacha je 1.10006.

Jak dlouho trvá bankovní převod do Zambie?

Doba, jakou převod peněz do Zambie zabere, závisí na řadě faktorů včetně toho, jakého poskytovatele si vyberete, jak zaplatíte a kolik chcete, aby váš příjemce dostal peněz.

Z námi zobrazovaných poskytovatelů nejrychlejší mezinárodní převody peněz do Zambie poskytuje Remitly, který umí peníze příjemci v Zambii doručit za 0–2 dny. Nejpomalejší poskytovatel pro poslání peněz CZK – ZMW je Remitly, kterému trvá 0–2 dny, než peníze doručí do Zambie.

Online poslání peněz s kreditní nebo debetní kartou

Někteří specializovaní poskytovatelé finančních převodů nabízí možnost zaplatit převod pomocí kreditní nebo debetní karty. Zaplacení převodu kartou může znamenat, že se vaše peníze k poskytovateli dostanou rychleji, takže může rychleji vložit platbu na účet příjemce. Často to však sebou nese další poplatky, takže transakce je dražší než při platbě bankovním převodem.

Tady je praktický seznam poskytovatelů, kteří podporují platební karty:

 • Remitly: Bankovní převod nebo karta (debetní, kreditní a předplacená)

Závěr

Když přijde na výběr toho nejlepšího poskytovatele pro poslání peněz do Zambie z České republiky, opravdu záleží na vašich potřebách.

Nejlevnější poskytovatel zobrazený v naší tabulce srovnání je Remitly a nejrychlejší je Remitly. Pokud vám jde zejména o dobu převodu, pak nejrychlejší pro převod do Zambie je Remitly. Remitly dokáže vaše peníze dostat k příjemci do Zambie za 0–2 dny.

Pokud vás při výběru poskytovatele pro převod do Zambie zajímá především bezpečnost, pak jsou všichni výše uvedení poskytovatelé regulováni různými finančními úřady a poslání peněz přes ně do Zambie by mělo být bezpečné.

Často kladené otázky při posílání peněz z České republiky do Zambie

Jak nejlépe převést peníze do zahraničí?

Neexistuje jediný nejlepší způsob, jak převést peníze do Zambie. Všechno se odvíjí od vašich preferencí. Různí poskytovatelé nabízí různé poměry ceny, rychlosti a pohodlí. Pomocí našeho srovnávače si můžete prohlédnout pár poskytovatelů, což by vám mělo pomoct najít si tu nejlepší možnost právě pro vás.

Jak posílat peníze z České republiky do Zambie?

Peníze z České republiky do Zambie můžete poslat přes svoji banku, specializovanou službu na převod peněz, elektronickou peněženku nebo osobně na pobočce poskytovatele převodů. Každá možnost má své klady i zápory, takže nejlepší bude zvážit, co přesně odpovídá vašim potřebám.

Mohu uskutečnit mezinárodní převod peněz z České republiky do Zambie zdarma?

Poslat peníze do Zambie z České republiky zdarma není možné. Mezinárodní převody peněz znamenají pro poskytovatele náklady, takže ti si vždy účtují nějaký poplatek, aby měli jistotu, že se pokryjí náklady na převod a transakce jim přinese nějaký zisk. Řada poskytovatelů však poplatky, které platíte, skrývá tím, že je zahrnuje do směnného kurzu, který se při převodu použije.

Kdy je nejlepší čas pro převod peněz z České republiky do Zambie?

Na poslání peněz z České republiky do Zambie žádný stanovený nejlepší čas není a záleží na celé řadě faktorů, jako třeba kdy potřebujete peníze poslat nebo kdy chcete, aby příjemce peníze obdržel. Bude také záležet na několika dalších faktorech, mezi které patří čas, kdy peníze posíláte, nebo poplatky, které vám nabídnou poskytovatelé a banky.

Jak se ujistím, že mé peníze budou při převodu do Zambie v bezpečí?

Všichni poskytovatelé na naší stránce jsou finančně regulováni v zemích, kde působí a kde mají pro svůj provoz nezbytné licence. Uplatňují ta nejpřísnější bezpečnostní opatření, aby zabránili podvodům a chránili vaši identitu. Vždy je však lepší mít se na pozoru.

Pošlete peníze z České republiky do AlbániePošlete peníze z České republiky do BelgiePošlete peníze z České republiky do Bosny a HercegovinyPošlete peníze z České republiky do BulharskaPošlete peníze z České republiky do ChorvatskaPošlete peníze z České republiky do DánskaPošlete peníze z České republiky do EstonskaPošlete peníze z České republiky do EvropyPošlete peníze z České republiky do FinskaPošlete peníze z České republiky do FranciePošlete peníze z České republiky do GibraltaruPošlete peníze z České republiky na GuernseyPošlete peníze z České republiky do IrskaPošlete peníze z České republiky na IslandPošlete peníze z České republiky do ItáliePošlete peníze z České republiky do LitvyPošlete peníze z České republiky do LotyšskaPošlete peníze z České republiky to MacedoniaPošlete peníze z České republiky na MaltuPošlete peníze z České republiky do MaďarskaPošlete peníze z České republiky do MoldavskaPošlete peníze z České republiky do MonakaPošlete peníze z České republiky do NizozemskaPošlete peníze z České republiky do NorskaPošlete peníze z České republiky do NěmeckaPošlete peníze z České republiky do PolskaPošlete peníze z České republiky do PortugalskaPošlete peníze z České republiky do RakouskaPošlete peníze z České republiky do RumunskaPošlete peníze z České republiky na SlovenskoPošlete peníze z České republiky do SlovinskaPošlete peníze z České republiky do Velké BritániePošlete peníze z České republiky do SrbskaPošlete peníze z České republiky na UkrajinuPošlete peníze z České republiky do ŘeckaPošlete peníze z České republiky do ŠpanělskaPošlete peníze z České republiky do ŠvédskaPošlete peníze z České republiky do Švýcarska